همه محصولات

دلیل وجود اختلاف قیمت در بین شیردوش دام چیست؟

اشتراک گذاری درشبکه های اجتماعی

sharing
اگر سری در وبسایت های فروش شیردوش دام و یا دیوار زده باشید قطعاً متوجه این خواهید شد که شیردوش های دام دارای قیمت های مختلفی هستند. برخی از مشتریان ما دلیل وجود اختلاف قیمت در میان این محصولات را جویا میشوند. در این مطلب از سایت ما دلیل وجود اختلاف قیمت در میان این لوازم را برایتان شرح خواهیم داد. بدین منظور میتوانید ادامه مطلب را مطالعه کنید.
دلیل وجود اختلاف قیمت شیردوش دامی

دلیل گران بودن و ارزان بودن شیردوش های دامی چیست؟

برخی از خریداران گاو دوش ، از ما این گله را دارند که چرا قیمت محصول ما نسبت به سایر فروشندگان بالاتر است. برخی از مواردی که سبب میشود تا محصول ما با قیمت بیشتر از سایرین عرضه شود عبارتند از :

 

شاسی شیردوش

یکی از مهمترین قطعاتی که بر روی شیردوش های ما قرار گرفته شاسی است. شاسی در واقع در استحکام دستگاه موثر بوده از این رو ما سعی کرده ایم از بهترین متریال ها برای ساخت آن استفاده کنیم. بدین منظور شاسی شیردوش ها از پروفیل آهن درجه یک ساخته شده و بر روی آن یک لایه رنگ کوره اضافه میشود. این موضوع سبب میشود تا قیمت نهایی شیردوش تحت تاثیر قرار گرفته و افزایش پیدا کند. شیردوش های ارزان قیمت معمولاً از فلزات درجه دو و سه تشکیل شده ، توسط جوش به یکدیگر جوش کاری شده و در نهایت با رنگ قوطی اسپری رنگ آمیزی میشوند. مطمئناً دوامی که شاسی شیردوش های ما از آن برخوردارند بسیار بیشتر از شیردوش های ارزان قیمت بوده و از این رو این موضوع بر روی قیمت نهایی دستگاه تاثیر میگذارد.

شاسی شیردوش استاندارد
شاسی شیردوش استاندارد

موتور شیردوش

موتورآلات استفاده شده در ساخت شیردوش های دامی ما اغلب از نوع درجه یک انتخاب میشوند. برای نمونه موتورآلاتی که ما بر روی محصولات خود قرار میدهیم با توجه به نرخ تورم کنونی به قیمت شش میلیون تومان تهیه میشوند. شیر دوش های ارزان قیمت تر عموماً موتورآلات ارزان قیمت تری را بر روی محصول دارند. برای نمونه ما پس از بررسی یک شیردوش ارزان متوجه شدیم که موتور نصب شده بر روی آن دارای قیمت دو میلیون تومان می باشد.

موتور شیردوش استاندارد
موتور شیردوش استاندارد

ظرف شیر شیردوش

از دیگر مواردی که بر روی قیمت شیردوش تاثیرگذار است میتوان به ظرف شیر استفاده شده بر روی محصول نهایی اشاره کرد. ظرف شیر مورد استفاده قرار گرفته بر روی شیردوش های ما از نوع آلومینیومی بوده و دارای کیفیت بالایی می باشد. برخی از شیردوش ها از طرف شیرهای غیر استاندارد و حتی پلاستیکی استفاده میکنند که این موضوع سبب پایین آمدن قیمت نهایی شیردوش آنها میگردد. شما میتوانید ظرف شیر محصولات ما را در این بخش ملاحظه کنید. در زیر شما میتوانید تصویر یک شیردوش زیبا اما غیر استاندارد را ملاحظه کنید :

شیردوش غیراستاندارد
شیردوش غیراستاندارد

لاینر ، خرچنگی و اتصالات شیردوش

تمامی شیردوش های عرضه شده توسط ما به لاینر هایی از جنس استیل و پلیمر مرغوب مجهز هستند. دلیل استفاده از فلز استیل در ساختار لاینرهای شیردوش های ما این است که این فلز برای تهیه مواد غذایی استاندارد بوده و از طول عمر بالا برخوردار است. پلیمر درجه یک نیز برای استفاده در شیردوش ایده آل می باشد. برخی از تولیدکنندگان شیردوش از لاینرهای پلیمری درجه سوم در ساخت محصولات خود استفاده میکنند که این موضوع سبب کاهش قیمت محصولات آنها میشود.

علاوه بر لاینر ، خرچنگی ، اتصالات و شیلنگ های شیردوش نیز بر روی قیمت نهایی تاثیرگذار هستند. برای نمونه شیلنگ هایی که بر روی بز دوش های ما استفاده شده دارای استاندارد مواد غذایی هستند. با کاهش کیفیت شیلنگ استفاده شده بر روی شیردوش ، میتوان قیمت محصول را تا نیم میلیون تومان کاهش داد. هر چند که این کار به هیچ وجه توصیه نمیشود چرا که این اتصالات مستقیماً با سلامتی افراد در ارتباط هستند.

لاینر شیردوش استاندارد
لاینر شیردوش استاندارد

همانطور که تا کنون متوجه شده اید ، قیمت یکعدد شیردوش با توجه به تولیدکننده آن میتواند دستخوش تغییرات بسیار زیادی شود. صد البته گران قیمت بودن یک شیر دوش نیز گویای کیفیت بالای آن محصول نیست. بقول ضرب المثل معروف ؛ هیچ ارزانی بی حکمت نیست و هیچ گرانی دال بر کیفیت نیست. در این میان خریداران می بایست هشیار بوده و توانایی تشخیص یک جنس مرغوب و یک جنس نامرغوب را داشته باشند.

نظرات کاربران وبسایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *