همه محصولات

معرفی تفاوت های اساسی ایزی باتور ۵ و ۶ فرق دو محصول

اشتراک گذاری درشبکه های اجتماعی

sharing
کسانی که به دنبال خرید یک ماشین جوجه کشی خوب هستند در هنگام بررسی محصولات با دو نوع محصول مشابه روبرو میشوند ؛ ایزی باتور ۵ و ۶. در اغلب موارد این سوال پیش می آید که تفاوت و فرق این دو محصول در چیست؟ در این مطلب از سایت اطلاعات کاملی در مورد تفاوت و فرق ایزی باتور های ۵ و ۶ درج شده است که برای دانستن آنها میتوانید ادامه مطلب را مطالعه کنید.
تفاوت های ایزی باتور ۵ و ۶

تفاوت اول : ایزی باتور ۶ پمپ آب دارد اما ایزی باتور ۵ از این قابلیت محروم است!

یکی از مهمترین تفاوت های ایزی باتور ۵ و ۶ سیستم پمپ آب است. ایزی باتور ۶ در واقع برای تامین رطوبت مورد نیاز جوجه کشی از پمپ آب استفاده میکند. به کمک پمپ آب نیازی به باز کردن درب دستگاه جوجه کشی نبوده و در واقع پمپ آب وظیفه انتقال آب از یک ظرف بیرونی به داخل محفظه دستگاه را بر عهده دارد. ایزی باتور ۵ از قطعه پمپ بی بهره است. این محصول در کفی خود شیارهای مخصوصی دارد که برای تامین رطوبت می بایست داخل آن را با آب پر کرد.

پمپ آب در ایزی باتور 6
پمپ آب در ایزی باتور 6

تفاوت دوم : نبود حسگر ثانویه در ایزی باتور 5

یکی از وجه مشترکات ایزی باتور 5 و 6 مجهز بودن هر دو محصول به سنسور سوئیسی SHT می باشد. در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۶ سنسور محیطی برای سنجش دمای محیط نیز در نظر گرفته شده است. سنسور فوق عموماً از نوع LM35 بوده ؛ این درحالیست که ایزی باتور ۵ فاقد این سنسور می باشد.

 

فرق سوم : ایزی باتور 6 به کنترلر رطوبت مجهز بوده و ایزی باتور ۵ فاقد این قابلیت می باشد

در ایزی باتور ۶ تنظیمات دما و رطوبت بصورت خودکار و توسط محصول انجام میشود. این در حالیست که در ایزی باتور ۵ فقط تنظیمات دما بصورت خودکار توسط دستگاه انجام میشود.

تفاوت آخر : تعداد سون سگمنت ها در دو محصول

ایزی باتور ۶ از سه سون سگمنت « نمایشگر » دما ، رطوبت و روزشمار برخوردار بوده اما در ایزی باتور 5 تنها یک نمایشگر تعبیه شده و آن نیز دما و رطوبت را نمایش میدهد.

مطالب آموزشی مشابه
نظرات کاربران وبسایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *