همه محصولات

معرفی تفاوت های اساسی ایزی باتور ۱ و ۲ فرق دو محصول

اشتراک گذاری درشبکه های اجتماعی

sharing
ایزی باتور ۱ و ۲ دو محصولی هستند که توسط گروه صنعتی EIG تولید شده و بصورت انحصاری توسط وبسایت وطن تجهیز به بازار ارائه میشوند. هر دوی این محصولات از قابلیت جوجه گیری از انواع پرندگان به جز شترمرغ و طوطی سانان برخوردار بوده و راندمان مناسبی نیز دارند. در اغلب موارد خریداران در انتخاب این دو نوع ماشین جوجه کشی به شک و شبهه می افتند و از این رو سوال بسیاری افراد از ما تفاوت ها و فرق این دو محصول می باشد. این موضوع سبب شد تا ما مطلب کاملی را در مورد فرق ایزی باتور ۱ و ۲ درج کنیم. برای دانستن این موضوع ادامه مطلب را مطالعه کنید:
فرق ایزی باتور ۱ و ۲

تفاوت اساسی : ظرفیت ایزی باتور ۱ در برابر ایزی باتور ۲!

یکی از بارز ترین تفاوت های ایزی باتور ۱ و ۲ ظرفیت دو محصول می باشد. ایزی باتور ۱ ظرفیتی بالغ بر ۴۸ عدد تخم نطفه دار داشته و این مورد در ایزی باتور ۲ به ۹۶ عدد میرسد. در واقع ایزی باتور ۴۸ تایی از یک ترنر برای چرخش تخم ها استفاده میکند و ایزی باتور ۲ از دو ترنر بصورت دو طبقه بهره مند می باشد.

فرق دوم ایزی باتور ۱ و ۲ : قابلیت ستر و چهر همزمان

دومین تفاوت اصلی دو نوع محصول در سیستم ستر هچر همزمان خلاصه میشود. دستگاه جوجه کشی ۴۸ تایی ایزی باتور ۱ فاقد قابلیت ستر هچر همزمان بوده این در حالیست که در محصول ایزی باتور ۲ میتوان از سیستم ستر و هچر همزمان بهره برد. روش کار بدینصورت است که در محصول ۹۶ تایی شما طبقه زیرین را از موتور چرخشی جدا کرده و چرخش را قطع میکنید. در این حالت میتوانید از این بخش بعنوان قسمت هچری استفاده کنید.

فرق سوم ایزی باتور ۱ و ۲ بلحاظ متریال بدنه

در مورد بدنه نیز ایزی باتور ۱ و ۲ از ساختار مشابهی بهره میبرند. ایزی باتور ۲ به علت افزایش ظرفیت از حجم بیشتری برخوردار بوده و ارتفاع آن از ایزی باتور ۱ بلندتر است. هر دوی این محصولات از PVC در ساختار بدنه استفاده میکنند. همچنین جنس راک دو محصول نیز عین هم می باشد.

تفاوت ایزی باتور ۱ و ۲ بلحاظ سیستم رطوبت رسانی

دو محصول در مورد سیستم رطوبت رسانی از طراحی مشابهی استفاده میکنند. برای تامین رطوبت محفظه شما می بایست نسبت به پر کردن آب در کفی دستگاه اقدام کنید. این کار بسته به دمای محیط می بایست هر دو الی چهار روز یکبار صورت گیرد.

تفاوت ایزی باتور ۱ و ۲ بلحاظ برد جوجه کشی

در مورد برد جوجه کشی نیز هر دوی این محصولات از یک نوع برد بهره میبرند. برد محصولات مجهز به سنسور SHT ، سیستم انتخاب پرنده جوجه کشی و سایر امکانات جانبی می باشد.

مطالب آموزشی مشابه
نظرات کاربران وبسایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *