همه محصولات

میت را تا چند روز میتوان در سردخانه نگهداری کرد؟

اشتراک گذاری درشبکه های اجتماعی

sharing
سردخانه ها ابزارآلاتی هستند که به کمک آنها میتوان موارد تجزیه شدنی و فاسد شدنی را تا مدت زمان طولانی نگهداری کرد. برخی از این سردخانه ها توانایی نگهداری مواد خوراکی را داشته و برخی نیز برای نگهداری اجساد مورد استفاده قرار میگیرند. در این مطلب از سایت ما به این موضوع اشاره خواهیم کرد که یک میت « جسد » چند روز میتوان در سردخانه نگهداری کرد. برای دانستن این موضوع میتوانید ادامه مطلب را مطالعه کنید.
نگهداری میت در سردخانه

میت تا چند روز در سردخانه قابل نگهداری است؟

این موضوع بستگی به این دارد که شما چه نوع محصولی را خریداری کرده باشید. در اغلب سردخانه های جسد این امکان وجود دارد که بتوان جسد را بصورت کوتاه مدت و یا بلند مدت نگهداری کرد. در ادامه تنوع این محصولات برایتان عنوان خواهد شد.

 

سردخانه کانکسی : نگهداری کوتاه مدت اجساد

سردخانه های کانکسی نوعی از سردخانه ها هستند که اغلب برای حمل اجساد از مکانی به مکان دیگر مورد استفاده قرار میگیرند. علاوه بر این سردخانه هایی که در پزشکی قانونی استفاده میشوند اغلب از نوع سردخانه های کانکسی بوده و از آن برای نگهداری کوتاه مدت و چند ساعته تا چند روزه اجساد مورد استفاده قرار میگیرند. خوب است بدانید که سردخانه های کوتاه مدت در واقع از تنظیمات دمای منفی صفر درجه برخوردار هستند که این موضوع باعث میشود تا نتوان جسد را در دماهای بسیار پایین نگهداری کرد. در این نوع محصولات اجساد در دمای بین منفی ده درجه سانتیگراد و منفی پنجاه درجه سانتیگراد نگهداری می شوند.

سردخانه سیار درون آمبولانس
سردخانه سیار درون آمبولانس

سردخانه کشویی سالنی : نگهداری بلند مدت اجساد

اغلب سردخانه هایی که در بیمارستان ها نصب میشوند از قابلیت نگهداری طولانی مدت اجساد برخوردار می باشند. در این نوع محصولات اجساد بین دو درجه سانتیگراد و چهار درجه سانتیگراد « بالای صفر » نگهداری می شوند. در این حالت اجسادی که درون سردخانه قرار داده میشوند میتوانند تا هفته ها و حتی ماه ها بدون ایجاد ذره ای اشکال در سردخانه نگهداری شوند.

سردخانه میت زیر صفر
سردخانه میت زیر صفر

شما میتوانید در وبسایت صنایع وطن تجهیز ، انواع سردخانه های زیر صفر و بالای صفر را مشاهده کرده و در صورت نیاز نسبت به خرید هر کدام از آنها کنید.

مطالب آموزشی مشابه
انتشار : 3 اسفند 1402
زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار : 24 مهر 1402
زمان مطالعه: 3 دقیقه
نظرات کاربران وبسایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *